Yönetim Kurulu başkanımız Sn. Ekrem KURTULUŞ 1954’de başlamış olduğu ticaret hayatına, 1995 yılında Emay Mühendislik firmasını kurarak devam etmiştir.
     Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen EMAY MÜHENDİSLİK İlerleyen yıllarda ilk kurulumuna ek olarak yeni tesisler kuran Sn. Ekrem KURTULUŞ 850 m2 (Beşevler) ve 5.200m2 (Hasanağa Org.San.) olmak üzere oldukça modern, gelişen Türkiye ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider olmayı hedefleyen bir firmayı Türkiye´ye kazandırmıştır.

       Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini sac metal şekillendirme kalıpları, sac baskı,montaj ürünleri ve asansör kapıları konusunda lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerimizde üretimin, etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için en son metal fabrikasyon ekipmanları kullanılmaktadır.

      Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir. 15 yılı aşan bir süredir ana otomotiv ve asansör sanayi fabrikaları için kalıp tasarım ve sac işleme mühendisliğini yürüten EMAY MÜHENDİSLİK, basit parçalardan komplike montajlara kadar sac metal ve katma değerli montaj konusunda tek adımlık çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 15 yıllık başarılı parça ve süreç gelişiminde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır.

      Müşteri odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. EMAY MÜHENDİSLİK, çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.